REKLAMA

Nick Cave & The Bad Seeds na Torwarze

24.10.2017, godz: 18.00

Centralny Ośrodek Sportu Hala Torwar

WarszawaŁazienkowska 6a
bilety od 179 zł

wykonawcy

Nick Cave & The Bad Seeds

Nick Cave & The Bad Seeds wystąpi 24 października na warszawskim Torwarze.

Nick Cave & The Bad Seeds ogłaszają trwającą 8 tygodni europejską trasę koncertową, która rozpocznie się 24 września w Bournemouth’s International Centre. Podczas trasy europejska publiczność będzie mogła usłyszeć największe przeboje Nick Cave & The Bad Seeds oraz – po raz pierwszy na żywo – piosenki z nowego albumu Skeleton Tree. Ostatnia trasa Nick Cave & The Bad Seeds w Europie odbyła się w 2014 roku.

Skład ośmioosobowej grupy Nick Cave & The Bad Seeds na ogłoszonej trasie to: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica i Larry Mullins.

Skeleton Tree uplasował się na 1 miejsce w 8 krajach. Album zapewnił zespołowi najwyższą dotychczas pozycję w Wielkiej Brytanii (2 miejsce na liście OCC) i w Stanach (27 pozycja na liście Billboard) i niedawno pokrył się srebrem w Wielkiej Brytanii. Nominowani do BRIT Award (2017) w kategorii Best International Group, Nick Cave & The Bad Seeds pozostają jednym z najbardziej uznanych zespołów. Na swoim koncie mają 5 milionów sprzedanych albumów na świecie. Ich wpływy są bardzo widoczne i są jednym z najpotężniejszych i najbardziej ekscytujących zespołów na świecie

wideo


zdjęcia

Nick Cave (fot. Kerry Brown / materiały prasowe)
Nick Cave koncertuje na Heineken Open'er Festival
04.07.2013, Gdynia. Koncert Nicka Cave'a podczas Heineken Opener Festival

czytaj także

REKLAMA