REKLAMA

Brodka w Filharmonii Narodowej

18.05.2017, godz: 20.30

Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa

WarszawaJasna 5
bilety od 99 zł

wykonawcy

Brodka

Brodka wystąpi 18 maja w Filharmonii Narodowej. Będzie to kolejna okazja, by usłyszeć utwory z najnowszej płyty artystki- "Clashes".

„Clashes” to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. „Clashes” tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść. Na płycie można odkryć wielość zderzeń – eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

Podczas jesiennej części trasy na koncertach można było usłyszeć nie tylko utwory z „Clashes”, ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. „Granda” w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany „Heart-Shaped Box”, które zyskało nowy wymiar, stało się bardziej melodyjne i liryczne.

Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. A sama płyta właśnie zyskała status platynowej. Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć „Clashes” na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyków, trąb a nawet... piły. 

wideo


zdjęcia

Męskie Granie w Krakowie.  Monika Brodka.
Męskie Granie w Krakowie. Monika Brodka.
Męskie Granie w Krakowie. Monika Brodka.
REKLAMA