REKLAMA

TBA Music prezentuje: Reni Jusis, Coals, Rosalie.

26.11.2016, godz: 19.00

PKiN Sala Ratuszowa

WarszawaPl. Defilad 1
kup bilet
bilety od 39 zł

wykonawcy

Reni Jusis
Coals
Rosalie.

TBA Music prezentuje: Reni Jusis, Coals, Rosalie. Wydarzenie odbędzie się 26 listopada w Sali Ratuszowej PKiN w ramach Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24. 

Bang! Czyli taneczny wybuch, ale nie tylko. Tej artystki nie trzeba przedstawiać - Reni Jusis powróciła w tym roku z nową płytą, roztańczoną w brzmieniu, imprezową, trafnie zatytułowaną „Bang!”.

Mniej tanecznie, ale za to niesłychanie bajkowo zagra Coals. Ten śląski zespół podbija polską publiczność, m.in. dzięki świetnym koncertom klubowym i festiwalowym (usłyszeć ich można było np. na zeszłorocznej edycji Offa). Muzyką Coals zainteresowali się też zagraniczni dziennikarze i organizatorzy festiwali.

Rosalie. zaś to młoda electro-popowa wokalistka, która urodziła się w Berlinie, ale od lat mieszka w Poznaniu. Tam właśnie zagrała jeden z najważniejszych koncertów w swojej początkującej karierze - na tegorocznej, trzeciej edycji festiwalu Spring Break. Później usłyszeć ją można było jeszcze m.in. na Open'erze i na Loftas Fest w Wilnie. 

wideo


czytaj także

REKLAMA