REKLAMA

Depeche Mode na PGE Narodowym

21.07.2017, godz: 20.00

PGE Narodowy (d. Stadion Narodowy)

WarszawaAl. Księcia Poniatowskiego J. 1
bilety od 179 zł

wykonawcy

Depeche Mode

Depeche Mode wystąpią 21 lipca na PGE Narodowym. Koncert odbędzie się w ramach trasy Global Spirit Tour, która rozpocznie się 5 maja w Sztokholmie.

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, ogłosił podczas specjalnego wydarzenia w Milanie trasę koncertową promującą nową studyjną płytą Spirit, która ukaże się na początku 2017. 

Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1.5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy. Trasa rozpocznie się w Stockholm’s Friends Arena 5 maja 2017 i zawita do ulubionych miejsc fanów, włączając paryski Stade de France, San Siro w Mediolanie i Olympia Stadion w Berlinie.

W Mediolanie Dave Gahan powiedział: “Jesteśmy niezwykle dumni z dźwięku i energii albumu Spirit i bardzo podekscytowani tym, że wracamy na trasę, aby podzielić się nim z fanami na całym świecie."

Mając na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i koncerty zagrane dla ponad 30 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode nie chce osiąść na laurach, są inspiracją dla ogromnej ilości artystów a krytycy nazywają ich “wciąż płonącym ogniem” oraz “zespołem zyskującym ciągle na znaczeniu”. Spirit i Global Spirit Tour mają za cel kontynuowanie historii muzycznych innowacji, zdobycie dobrych opinii fanów i krytyków oraz osiągnięcie sukcesu komercyjnego.

wideo


zdjęcia

Koncert Depeche Mode w Łodzi, 2014
Koncert Depeche Mode w Łodzi, 2014
Koncert Depeche Mode w Łodzi, 2014
Koncert Depeche Mode w Łodzi, 2014
Dave Gahan, Koncert Depeche Mode w Łodzi, 2014

czytaj także

REKLAMA