REKLAMA

Kroki w Miłości. Premierowy koncert

22.10.2016, godz: 20.00

Patio Kredytowa 9

WarszawaKredytowa 9
bilety od 20 zł

wykonawcy

Kroki

Tydzień po oficjalnym wydaniu debiutanckiej płyty „Stairs”, odbędzie się premierowy warszawski koncert jednego z najgłośniejszych debiutów ostatnich miesięcy. 22 października w Miłości wystąpią Kroki.

Kroki to wypadkowa trzech muzycznych światów. Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak. Inspiracje sięgają jazzu, soulu, indie rocka, a wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu - jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayax'em.

Debiutancki materiał ukazał się 14 października 2016 roku. Single “Who You Are” i “Eyes” podbijają serca kolejnych fanów w różnych zakątkach globu. Po cichu nazywani są jednym z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy, co potwierdza szybko rosnąca ilość koncertów w kraju i zagranicą, oraz zaproszenia do TVP lub na takie wydarzenia jak Open’er Festival 2016.

wideo


czytaj także

REKLAMA