REKLAMA

Shura w Proximie

23.11.2016, godz: 20.15

Klub Proxima w Warszawie

WarszawaŻwirki i Wigury 99a
bilety od 79 zł

wykonawcy

Shura

Shura - autorka przeboju „Touch” i spektakularnego albumowego debiutu „Nothing’s Real” wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Zagra 23 listopada w warszawskim klubie Proxima.

Shura to jedna z najbardziej utalentowanych i najciekawszych debiutantek na brytyjskiej scenie ostatnich lat. Najpierw zachwyciła singlem „Touch” (prawie 30 milionów wyświetleń na YouTube), ostatnio potwierdziła klasę świetnym albumem „Nothing’s Real”.

Wschodząca gwiazda z Manchesteru doceniona została już w ubiegłym roku - w plebiscycie “BBC Sound Of 2015”, wyróżniono ją obok takich objawień jak Years & Years czy James Bay. Jej fenomenalnie przyjęty singiel „Touch” rozbudził apetyty na debiutancki krążek i dziś można śmiało przyznać, że Shura spełnia pokładane w niej nadzieje.

Album „Nothing’s Real” trafił na 13 miejsce brytyjskiej listy sprzedaży i zyskał ogromną przychylność krytyków. Dziennikarz „Fader” pisał, że w muzyce młodej artystki słyszy echa „ popu lat 70. i 80. przefiltrowane przez R&B lat 90”.

Koncertowo młoda artystka prezentuje się znakomicie. Nienachalna charyzma i bezpretensjonalny styl „dziewczyny z sąsiedztwa” na scenie w parze ze znakomitym muzycznym warsztatem zarówno liderki, jak i towarzyszącego jej zespołu. Nic dziwnego, że na amerykańskie koncerty zaprosili ją M83 oraz Tegan and Sara. 

wideo


zdjęcia

Shura
Shura

czytaj także

REKLAMA