REKLAMA

Sara Hartman w Hybrydach

22.11.2016, godz: 20.00

Klub Hybrydy w Warszawie

WarszawaZłota 7/9
bilety od 50 zł

wykonawcy

Sara Hartman
Kilian & Jo

Sara Hartman, autorka przeboju "Monster Lead Me Home", przyjedzie do Warszawy 22 listopada 2016 roku i zagra w Hybrydach. Będzie to występ promujący debiutancką EP-kę "Satellite".

Sara Hartman to 20-letnia artystka pochodząca z USA, która mimo swojego młodego wieku występowała przed takimi muzykami i zespołami jak Ellie Goulding czy X Ambassadors. Wokalistka rozpoczęła swoją karierę, grając małe koncerty w rodzinnym mieście, jednak prawdziwym przełomem w jej karierze był przyjazd do Berlina, gdzie mieszka do dziś.

Sarę zafascynowała stolica Niemiec, zwłaszcza jej rave'owy klimat rodem z lat 70. Początki jej kariery rozpoczęły się jednak daleko od Europy. Jak wspomina, rodzice przekazali jej zupełnie różne oblicza wrażliwości - z jednej strony ojciec pokazywał jej filmy typu James Bond, z drugiej strony mama wprowadziła ją świat takich zespołów jak Radiohead czy punkowego The Talking Heads.

Od momentu ukazania się debiutanckiej EP-ki jej kariera wyraźnie przyspieszyła, czego dowodem jest duża europejska trasa. Hartman wystąpiła m.in. podczas tegorocznej edycji poznańskiego festiwalu Enea Spring Break. Podczas warszawskiego koncertu nie zabraknie takich utworów jak "Monster Lead Me Home" czy "Satellite".

W roli supportu wystąpi duet Kilian & Jo.

wideoczytaj także

REKLAMA