REKLAMA

Lado w Mieście 2016: Torstraßen Festival

15.07.2016, godz: 20.00

Plac Zabaw nad Wisłą (BarKa)

Warszawabulwar B. Grzymały-Siedleckiego
WSTĘP WOLNY

wykonawcy

Xosar
PLO Man
Jaakko Eino Kalevi
Better Person

15 lipca odbędą się kolejne koncerty z cyklu Lado w Mieście. Zagrają:

  • PLO Man. Pochodzący z Vancouver PLO MAN od kilku lat mieszka w Berlinie. Co tydzień można posłuchać jego audycji w Berlin Community Radio oraz raz w miesiącu posluchać go na żywo w Sameheads Berlin, gdzie prowadzi swój cykl imprez razem z DJ FETT BURGEREM z Sex Tags Mania. Jego podcast dla znakomitej serii Trush Mix został wybrany przez Juno Plus jednym z najlepszych mixów 2014 roku.
  • Better Person. Projekt Adama Byczkowskiego (gitarzysta Kyst oraz Coldair). Byczkowski często odchodzi od czysto folkowego grania, by zanurzyć się w nowoczesnym r’n'b. Delikatny męski głos oraz syntezator w tle nasuwają porównania do Rhye. Pierwszy utwór, jaki udostępnił pod szyldem Better Person, jest bardzo intymny, osobisty.
  • Jaakko Eino Kalevi. Fiński Jaakko, po występie na holenderskim festiwalu Best-Kept Secret, udał się do Londynu, aby darmowym koncertem w Servant Jazz Quarters świętować wydanie swojej Epki „Dreamzone”, która ukazała się nakładem wytwórni Weird World. Jaakko, pierwszy skandynawski artysta, który dołączył do grupy Domino Records, świetnie się czuje w międzynarodowym kodzie muzyki pop.
  • Xosar. Ta pochodząca z USA artystka jest ekspertem od występów na żywo, podczas których używa wyłącznie hardwarowych zabawek, na czele z trzema Korgami Electribe, do których dołącza coraz to nowe urządzenia. Jednak jako pierwsza dama nowej fali holenderskich romansów techno i chicago house, nie ogranicza się wyłącznie do nagrywania kolejnych utworów i grania koncertów.

wideoczytaj także

REKLAMA