REKLAMA

Melanie Martinez „The K-12 Tour”

31.01.2020, godz: 20.00

Warszawskie Centrum Wystawienniczo -Konferencyjne EXPO XXI

WarszawaPrądzyńskiego I. 12/14
bilety od 200 zł

wykonawcy

Melanie Martinez

Zmiana Miejsca: Melanie Martinez, EXPO XXI, 31.01.2020

W związku z dużym zainteresowaniem koncert Melanie Martinez zaplanowany na 31 stycznia zostaje przeniesiony z klubu Stodoła do EXPO XXI Warszawa.
Nowa pula biletów trafi do sprzedaży w środę, 2 października o godz. 10:00 czasu lokalnego.
Wszystkie bilety zakupione na koncert w klubie Stodoła zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym obiekcie.

„The K-12 Tour” rozpocznie się 13 października w Waszyngtonie na festiwalu All Things Go Fall Classic, następnie będzie kontynuowana w Ameryce Północnej do późnego listopada. Europejska część trasy rozpocznie się 2 grudnia w Irlandii, w Olympia Theatre w Dublinie i będzie trwała do połowy grudnia. Supportem w Ameryce będzie Lauren Ruth Ward, natomiast w Europie - Naaz.

„The K-12 Tour” powstaje we współpracy z PLUS1, a z każdego biletu 1 $ zostanie przekazany dla organizacji które walczą o godność, równość oraz dostęp dla społeczności, które tego potrzebują. W Stanach Zjednoczonych z każdego sprzedanego biletu 1$ zasili konto the Trevor Project oraz wesprze ich wysiłek w zapewnieniu interwencji kryzysowych oraz dostępu do profilaktyki przeciw samobójstwom dla młodzieży LGBTQ.

REKLAMA