REKLAMA

Jazz w Akwarium: Jazz Band Ball Orchesta

10.11.2019, godz: 19.30

Jazz Club Akwarium

WarszawaKrakowskie Przedmieście 60A
bilety od 30 zł

wykonawcy

Jazz Band Ball Orchestra (JBBO)

Po PIERWSZE - Jazz
Po DRUGIE - Akwarium
Po TRZECIE - Koncert

Wszystkie konkrety można zmieścić w trzech linijkach, ale tego, co ma do przekazania Jazz Band Ball Orchestra, nie da się przeczytać nigdzie.

Muzycznie to mieszanka (wybuchowa) swingu i bluesa zmieszczona w eleganckim opakowaniu. Sznyt w najlepszym wydaniu #KANSASCITY z zachowaniem elementu ludycznego.

Balowo, nie galowo, ale wybornie.

JAZZ BAND BALL ORCHESTRA

Muzyka Jazz Band Ball Orchestra to jedyna w swoim rodzaju rozpoznawalna od pierwszych taktów mieszanka swingu i bluesa […] JBBO to nie hałaśliwy dixielandowy band, ale elegancka orkiestra wybornie grająca zrelaksowany muzykalny repertuar spod znaku Kansas City, a element ludyczny ich występów został zachowany i nadal jest to “balowa orkiestra jazzowa” w sposób doskonały przekazująca swing i entuzjazm licznie pojawiającej się na ich koncertach publiczności.
Igor Rakowski-Kłos, Gazeta Wyborcza

Jazz Band Ball Orchestra to fenomen na skalę polską i światową. Trudno znaleźć zespół, który byłby aktywny przez ponad pół wieku i wciąż cieszył się niesłabnącym powodzeniem fanów

JBBO i Marek Michalak zdobyli pierwsze jako zespół oraz instrumentalista w kategorii "jazz tradycyjny" w ankiecie krytyków pisma Jazz Forum za rok 2017.

REKLAMA