REKLAMA

Hacked Headz pres. DJ Aphrodite & Logistics - Warszawa

27.04.2019, godz: 22.00

Praga Centrum

WarszawaSzwedzka 2/4 h10
bilety od 39 zł

wykonawcy

logistics
DJ Aphrodite
Greenhouse Effect
Handra

"Hacked Headz" to projekt, w którym do drum'n'bassowych imprez przemycamy klimat cyperpunkowego świata przyszłości. Styl postindustrialnego cyberpunku chcemy pokazać w postaci oprawy wizualnej, efektów, neonowego oświetlenia oraz innych smaczków jakie dla Was szykujemy 27 Kwietnia!

DJ Aphrodite lub DJ Aphro, a właściwie Gavin King – jeden z najstarszych brytyjskich producentów i muzyków dnb. Brytyjczyk jest jednym z bardziej rozpoznawanych przedstawicieli stylu jump-up, czyli tanecznej odmiany drum'n'bass z charakterystyczną linią basową. Większość produkcji Aphrodite ukazała się nakładem jego własnej wytworni Aphrodite Recordings.

logistics czyli Matt Gresham, to drum and bassowy dj i producent z Cambridge w Angli. Reprezentuje jedną z najbardziej wpływowych wytwórni na całym świecie - Hospital Records Jego styl muzyczny czerpie z dźwięków soul-owo brzmiącego d'n'b, bardziej w kierunku sceny klubowej.
Styl ten został określony przez Hospital Records jako "bridging the gap between a lacklustre subgenre, liquid funk, and more exciting, dancefloor orientated drum and bass".

Support:
Handra [Fokuz Recordings / IM:Ltd / Absys Records]
Greenhouse Effect
KEYA [Wstrząs]
Sick [BASSLINE / 175 BPM - Drum and Bass]
WaxVax [NeverAfter Organisation]

zobacz także

REKLAMA