REKLAMA

Wawer Music Festival: Zespół Raz Dwa Trzy

05.05.2019, godz: 17.30

Hotel Boss

WarszawaŻwanowiecka 20
bilety od 50 zł

wykonawcy

Raz Dwa Trzy

Zespół „Raz, Dwa, Trzy” z Adamem Nowakiem
Raz Dwa Trzy to zespół należący do klasyki. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Uchodzą za jeden z najciekawszych i najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są bardzo gorąco.

Zapraszamy dnia 5.05.2019 o godz. 17:30 do Hotelu Boss w Warszawie.

Wawer Music Festival to impreza, która na stałe wpisała się w koncertowy kalendarz Warszawy. Od wielu lat odbywa się ona w salach Hotelu Boss. Festiwal konsoliduje środowisko prawobrzeżnej Warszawy, dając mieszkańcom możliwość uczestniczenia w najwyższej klasy koncertach muzyki klasycznej.

X edycja Festiwalu to jedenaście wydarzeń artystycznych, które tworzą polscy i zagraniczni artyści, będący obecnie u szczytu sławy, jak i na jej początku.

W trakcie każdego koncertu artyści prezentują krótką lekcję historii muzyki, odwołując się do współczesnych kompozycji z poprzednich epok i utworów współczesnych. Artyści sięgając po dzieła polskich i zagranicznych autorów przekonują, że muzyka klasyczna wcale nie musi być poważna.

Artyści łącząc gatunki muzyki klasycznej, operowej, musicalowej, czy jazzowej, nierzadko ocierając się o muzykę awangardową bez problemu trafiają w gusta słuchaczy.

zobacz także

REKLAMA