REKLAMA

Silent Concert - Grzech Piotrowski

16.03.2019, godz: 19.00

World Orchestra Studio

WarszawaChodkiewicza 8 u.2
bilety od 100 zł

wykonawcy

Sebastian Wypych
Grzech Piotrowski

Spotkajmy się. Pamiętasz tę chwilę, kiedy nakładasz słuchawki i odpływasz? Jesteś w innym świecie, swoim, prywatnym. Podczas spotkania z dźwiękiem w Studio World Orchestra możemy zrobić to razem. Przeniesiemy się w przestrzeń, którą na żywo stworzą dla Ciebie znakomici muzycy. Silent Concert to spotkanie przy muzyce, ale też rozmowa, wino, medytacja, wspólne przeżywanie tego, co otrzymamy w słuchawkach od artystów. Spotykamy się w gronie kilkunastu osób, po to, żeby się poznać, poczuć swobodnie.
Grzech Piotrowski – kompozytor, saksofonista, producent muzyczny, aranżer. Artysta balansujący na krawędzi muzyki filmowej, klasycznej, jazzu, etno, roots, otwartej improwizacji. Ukończył prestiżowy Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie saksofonu. Twórca World Orchestry.
Sebastian Wypych - prowadzi bardzo żywą działalność koncertową, jako solista i kameralista oraz organizacyjną i producencką. Na gruncie muzyki, eksperymentuje, łącząc muzykę klasyczną z elektroniczną, oraz wieloma stylami sztuki muzycznej. W 1996 ukończył z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną imienia Karola Szymanowskiego w Warszawie w klasie kontrabasu.

Duet zagra utwory z płyt "Directions" (SW) i "One World" (GP)
Początek godz. 19:00, TYLKO 15 MIEJSC!

REKLAMA