REKLAMA

Tomasz "Bory" Borkowski i Justyna Rodasik

12.02.2019, godz: 20.00

Tawerna Gniazdo Piratów

WarszawaOgólna 5
WSTĘP WOLNY

wykonawcy

Justyna Rodasik
Tomek "Bory" Borkowski

„Nazywam się Tomek Borkowski, ale mówią na mnie Bory.
Od kilku lat grywam w warszawskich tawernach, pubach i klubach. W moim repertuarze znajdziesz piosenkę żeglarską i szanty, poezję śpiewaną, piosenkę turystyczną i piosenki około countrowe.
Moja przygoda z piosenką zaczęła się 1993, kiedy razem z przyjaciółmi z radomskiego chóru współtworzyliśmy zespół "Wikingowie", z którymi zdobyliśmy główną nagrodę na radomskiej "RAFIE". Następne lata upłynęły w klimacie poetycko-turystycznym, gdzie z zespołem "PRO-POZYCJA" uczestniczyliśmy w licznych przeglądach i festiwalach o tym klimacie.”

Justyna Rodasik
Pochodzi z Częstochowy, gdzie uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Marcina Józefa Żebrowskiego w klasie skrzypiec. Współpracuje z Jerzym Filarem w zespole „Jerzy Filar i Przyjaciele Naszej Basi Kochanej”. Na stałe jest wokalistką i drugą skrzypaczką w zespole „Trzecia Miłość”, który odniósł wiele sukcesów na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach. Wspólnie z gitarzystą, kompozytorem i aranżerem Krzysztofem Kowalewskim realizuje projekt „Ballady do szuflady”.

REKLAMA