REKLAMA

Pierwsza randka

First Date

muzyczne | 130 min
Reż. Tomasz Dutkiewicz
Autor: Austin Winsberg
premiera: 30.11.2016
Teatr Komedia
Warszawa, 01-592
Juliusza Słowackiego 19a

„Pierwsza randka” to polska prapremiera broadwayowskiego musicalu z 2013 roku, który doczekał się już z dużym sukcesem produkcji w kilkunastu krajach na całym świecie. 
To niezwykle inteligentna i cudownie śmieszna komedia, która ostro i przenikliwie rozprawia się z mnóstwem stereotypów i kalk kulturowych, które nieodmiennie towarzyszą relacjom damsko- męskim…szczególnie na pierwszej randce…
Prawdziwie przebojowa muzyka i zabawna choreografia, skrzące się ironią i sarkazmem dialogi oraz gwiazdorska obsada.

Zanim umówisz się na randkę w ciemno, zobacz jasno czym ryzykujesz. Kiedy mężczyzna spotyka kobietę, na randce w ciemn, to wszystko nagle staje się jasne. Aż nadto... Staje się jasne, że mężczyzna – Aaron i kobieta – Casey, kompletnie do siebie nie pasują, że oczekiwali wzajemnie zupełnie kogoś innego i że każde z nich przyprowadziło na tę randkę mnóstwo osób ze swojego dotychczasowego życia.

Nie zabraknie matki, babci, najlepszej przyjaciółki, histerycznego przyjaciela, zakręconego kumpla, terapeuty, ojca, ex narzeczonej, żydowskiego chóru, zakochanego kelnera i byłych chłopaków. A to jeszcze wcale nie wszyscy. I każdy będzie miał dla Casey i Aarona świetne rady i przestrogi. Czy katastrofa jest nieuchronna, czy też może wydarzy się coś niezwykłego, zanim kelner ostatecznie poda rachunek? I kto go zapłaci w restauracji i w życiu?

obsada

Jolanta Fraszyńska
Tomasz Dutkiewicz
Robert Rozmus
Julia Kamińska
Artur Chamski
Marta Florek
Mikołaj Krawczyk

repertuar

wideo


REKLAMA