REKLAMA

Przypadek miasto 3. Rodzinne warsztaty architektoniczne

16.09.2017, godz: 11.00

Służewski Dom Kultury

WarszawaBacha J. S. 15
bilety od 19 zł

W tym roku przygotowaliśmy cykl 12 spotkań dla dzieci i ich opiekunów, podczas których odbędziemy architektoniczną podróż w czasie i przestrzeni.

Cykl zaczniemy od starożytnych piramid, a skończymy w przyszłości! Dzieci zobaczą, jak wyglądała dawna architektura oraz jak buduje się współcześnie. Wcielimy się w architektów z różnych epok oraz zakątków świata i z przygotowanych materiałów zbudujemy własne miasta i obiekty.

Będziemy spotykać się o 11.00 co sobota od 16 września do 9 grudnia w Służewskim Domu Kultury. Każde warsztaty trwają ok. 2 godziny.

16 września
Z Egiptu do Ameryki Południowej. Odkryjmy tajemnice piramid!

Podczas warsztatów przyjrzymy się starożytnym piramidom – zarówno tym najsłynniejszym, których strzeże egipski Sfinks, jak i tym mniej znanym, budowanym przez Majów, Inków i Azteków w Ameryce Południowej. Zastanowimy się, po co stawiano te ogromne budowle, oraz zajrzymy też do ich wnętrza. Poszukamy również piramid we współczesnej architekturze, a na koniec stworzymy własne budowle!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Masław i Tu było, tu stało

Liczba miejsc ograniczona! Wejściówki na poszczególne zajęcia w cenie 19 zł można rezerwować mailowo pod adresem: zapisy.tbts@gmail.comWięcej informacji znajdziecie na Facebooku  i stronie internetowej

REKLAMA