REKLAMA

Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori w Filharmonii

29.11.2017, godz: 19.00

Filharmonia im. M. Karłowicza

bilety od 79 zł

wykonawcy

Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej, który przełamuje standardy myślenia o muzyce dawnej. Wystąpią 29 listopada w szczecińskiej Filharmonii.

Tym razem barwny ensemble multiinstrumentalistów Czesława Mozila zagra z polską orkiestrą barokową o międzynarodowej renomie. Arte dei Suonatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, mają na swoim koncie kilkanaście płyt i wiele prestiżowych nagród muzycznych.

Koncert Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczyków, ale także nie lada gratka dla prawdziwych melomanów. Na koncercie pojawią się piosenki z pyty „Księga Emigrantów cz.2" , gdzie słodko-gorzkie teksty Michała Zabłockiego swobodnie łączą żartobliwą narrację z dużą dawką autoironii. Tytuły i treść piosenek nawiązują do znanych i lubianych przez wszystkich Polaków wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: „Mam trzy latka",„Lokomotywa",„Kaczka". Nie zabraknie również, znanych przebojów zespołu Czesław Śpiewa, jak i utworów z muzyki klasycznej.

zdjęcia

Czesław Mozil
Czesław Śpiewa
REKLAMA