REKLAMA

Wielki test wiedzy o Rzeszowie

15.01.2020, godz: 15.30

Uniwersytet Rzeszowski Wydział Matematyczno-Przyrodniczy

RzeszówProf. St. Pigonia 1
kup bilet
bilety od 5 zł

Zapraszamy do udziału w drugim Wielkim Teście Wiedzy o Rzeszowie. Test odbędzie się w środę, 15 stycznia 2020 r. w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego, przy ul. Pigonia 1 w Rzeszowie.


Test będzie się składał z 60 zamkniętych pytań z różnych dziedzin dotyczących Rzeszowa: historii, geografii, gospodarki, kultury i sportu, itp. Dla zwycięzców przewidzieliśmy cenne nagrody: za pierwsze miejsce 4000 zł brutto, za drugie miejsce 2500 zł brutto, za trzecie miejsce 1500 zł brutto. 


W konkursie może wziąć maksymalnie 111 osób (trzy grupy). O przyporządkowaniu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.


Agenda Wydarzenia:
- Powitanie uczestników i omówienie zasad w auli nr 167, budynek A0 - godz. 15.30
- Rozpoczęcie testu przez I grupę - godz. 16
- Rozpoczęcie testu przez II grupę - godz. 17
- Rozpoczęcie testu przez III grupę - godz. 18
- Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie laureatów - godz. 19.30

 Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 18 stycznia 2020 r. o godz. 17 w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, ul. Chopina 30.

Organizatorem Wielkiego Testu Wiedzy o Rzeszowie jest „Gazeta Wyborcza”, a partnerami są: Urząd Miasta w Rzeszowie i Uniwersytet Rzeszowski.

Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu otrzymają kod uprawniający do prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej. Aktywacja kodu odbędzie się dla osób chętnych podczas eventu. Szczegóły na miejscu.

zdjęcia

Rzeszów, rynek starego miasta z pomnikiem Tadeusza Kościuszki, letnimi ogródkami kawiarnianymi, ratuszem oraz sceną nad wejściem do rzeszowskich podziemi.
REKLAMA