REKLAMA

IMPRO Impra! - improwizacje grup Impro Tacos i Anyway

21.02.2018, godz: 20.00

Klub Akademicki IQ

RzeszówMjr. Sucharskiego H. 2
WSTĘP WOLNY

Z okazji rocznicy powstania Klubu ImproWizja, z szalonymi i radosnymi improwizacjami wystąpią 2 grupy impro: Anyway z Rzeszowa i krakowska Impro Tacos.
Tego wieczoru czekają na Was całkowicie improwizowane historie na podstawie Waszych pomysłów! Sceny miłosne czy dramatyczne? Codzienność czy absurd? Powiedz nam co Ci chodzi po głowie, a oni to zagrają. Na Waszych oczach i uszach stworzą historie bez scenariusza i bez granic.
Anyway – grupa improwizacyjna rozkręcająca rzeszowską scenę od marca 2017. 9 osób, 9 charakterów, 18 rąk i 18 nóg. Różnorodne osobowości tylko czekają na to, by zużyć swoją energię na scenie i pokazać to co nierealne, prawdziwe lub zwyczajnie zaskakujące ;)

Impro Tacos - najnowsze danie z krakowskiej karty impro, które rusza na podbój świata! Spontanicznie zawiązany kolektyw ludzi, których łączą trzy rzeczy - niezmierzona pasja do impro i problemy z liczeniem do 3.
Przyjdź, zobacz na scenie i razem z nami odkrywaj fascynujące historie, tworzone bez żadnego przygotowania, tu i teraz. Tylko TU I TERAZ!
21 lutego 2018, godzina 20:00 w Klubie IQ – wstęp wolny

zobacz także

REKLAMA