REKLAMA

Life Festival Oświęcim 2017. Dzień 1

24.06.2017, godz: 20.00

Stadion MOSiR

OświęcimLegionów 15

wykonawcy

LP
Scorpions
Kasia Kowalska
Julia Pietrucha

LP Urodzona w Nowym Jorku Laura Pergolizzi ma włoskie korzenie. Zanim zdobyła wielką sławę jako LP, pisała piosenki największym gwiazdom sceny pop, na czele z Rihanną, Christiną Aguilerą i Backstreet Boys.

Debiutancki album „Heart-Shaped Scar” wydała w 2001 r. Jej kolejna płyta, „Suburban Sprawl & Alcohol” (2004) zawierała utwór „Wasted”, który przez dwa sezony towarzyszył widzom młodzieżowego serialu „Daleko od domu”. Z kolei kawałek „Muddy Waters” - pochodzący z najnowszej płyty LP, zatytułowanej „Lost on You” – został wykorzystany w jednej z bardziej emocjonalnych scen innego popularnego serialu „Orange Is the New Black”. Tytułowy utwór z ostatniej płyty stał się jednym z największych hitów 2016 r.

Koncert 24 czerwca 2017 r. w ramach Life Festival Oświęcim będzie pierwszym występem LP na polskim festiwalu.

Scorpions w ciągu ponad 50 lat kariery Scorpions stali się największym rockowym bandem kontynentalnej Europy, niemiecką marką popularną na świecie, niczym Mercedes, Volkswagen czy BMW. Kawałki grupy z Hannoveru włączyli do swego repertuaru niezliczeni artyści, m. in. Smahing Pumpkins, Green Day, Korn i System Of A Down.

Kasia Kowalska ma na swoim koncie wiele płyt i prestiżowych nagród i choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostają niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięki, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją wykonuje.

wideo


zdjęcia

Scorpions
Kasia Kowalska

czytaj także

REKLAMA