REKLAMA

Olsztyn Green Festival 2018

17.0818.08.2018

Plaża Miejska w Olsztynie

OlsztynJeziorna
kup bilet
bilety od 85 zł

5. edycja Olsztyn Green Festival odbędzie się w piątek i sobotę 17-18 sierpnia 2018 roku nad jeziorem, na terenie plaży miejskiej w Olsztynie (Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”, ul. Kapitańska, d. ul. Jeziorna). 

Oprócz koncertów na uczestników festiwalu czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących, propagujących ekologię i zdrowy tryb życia.

Wystąpią:

Coma  zespół jest znany fanom muzyki z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. 

 

niXes - to nowatorski projekt wokalistki i kompozytorki Ani Rusowicz, nawiązujący stylistyką do klimatów neo-hippie. Połączenie elektroniki z elementami rocka psychodelicznego powodują unikatowość i oryginalność tej muzyki nie tylko na rodzimym rynku muzycznym. 

 

Pola Rise - młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks.

 

Natalia Nykiel - jedno z najgorętszych nazwisk nowego popu. 

 

Grubson - artysta, który w ognisty sposób połączył hip-hop z dance hallem, a jego charyzmatyczna postać i głos są rozpoznawalne w całej Polsce.

 

Brodka - jedna z najciekawszych i najzdolniejszych polskich wokalistek. Podczas Olsztyn Green Festival Brodka zagra materiał m.in. ze swojej ostatniej płyty "Clashes".

Ralph Kamiński - wokalista, autor tekstów oraz kompozytor którego album "Morze" odniósł spory sukces komercyjny i zyskał doskonały odbiór prasy i mediów, a jego koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka.

 

L.U.C. z projektem "Good L.U.C.K" - Muzyk, raper, artysta o wielu talentach. Na festiwalu zaprezentuje materiał z płyty "Good L.U.C.K" - tym razem punktem wyjścia jest świat filmu.

 

Król - Błażej Król wystąpi na festiwalu z najnowszym albumem "Przewijanie na podglądzie".

Rosalie.-  śmiało łączy r'n'b rodem z lat 90. z hip-hopem i elektroniką. Na festiwalu zaprezentuje materiał z ciepło przyjętej debiutanckiej płyty "Flashback". 

Bisz/Radex - Lider zespołu Pustki oraz uznany bydgoski raper nagrali wspólny album "Wilczy humor" - kreatywną i pełną ironii podróż po różnych gatunkach i konwencjach. Album został świetnie przyjęty przez fanów, a także doceniony przez krytykę .

A jacy jeszcze artyści zagrają na Olsztyn Green Festival? Kolejne ogłoszenia już wkrótce!!

zdjęcia

Coma
Ania Rusowicz
Pola Rise
Natalia Nykiel
Grubson
Brodka
Ralph Kaminski
L.U.C (Łukasz Rostkowski) i Katarzyna Figura
Błażej Król
Rosalie.
Bisz/ Radex

zobacz także

czytaj także

REKLAMA