REKLAMA

Ayarise: Nothing To Hide - koncert premierowy

17.08.2018, godz: 21.00

Centralny Plac Zabaw

LublinPeowiaków 12
WSTĘP WOLNY

wykonawcy

Ayarise

Premierowy koncert prezentujący materiał z debiutanckiej płyty zespołu „Nothing To Hide”.

Dzisiaj wokół nas jest tak wiele hałasu i krzyku. Krzyczą nagłówki, krzyczą media społecznościowe, krzyczą telefony i telewizory, krzyczą ludzie i maszyny. Świat jest pełen wyniszczającego zgiełku i informacyjnego szumu. Dostrzegając ten problem, zespół Ayarise postanowił stworzyć dla ludzkości antidotum na hałas.

Grupa zdeterminowanych i rozmiłowanych w muzyce przyjaciół przystąpiła do prac w tajnym laboratorium dźwięku 2 Sides Studio i mimo piętrzących się trudności, po kilku latach jest gotowa, aby podzielić się ze światem, owocami swoich wysiłków. O tym, że są dojrzałe i soczyste, można się przekonać, słuchając debiutanckiego albumu zatytułowanego przewrotnie “Nothing To Hide”.

Płyta zawiera 14 autorskich utworów, które nie krzyczą, za to niebezpiecznie łatwo wpadają w ucho. Kuszą chwytliwymi refrenami, uwodzą damsko-męskimi harmoniami wokalnymi, tanecznym pulsem reggae, brawurą instrumentów dętych. W kompozycjach odnajdziemy zarówno soulowy feeeling, rockowy szlagwort, hip-hopowy bit, jak również nutkę dźwięku vintage i starych mistrzów korzennych.

REKLAMA