REKLAMA

Rosalie. w Nadziei

24.02.2017, godz: 22.00

Nadzieja

LublinBernardyńska 15
bilety od 10 zł

wykonawcy

Rosalie.

Rosalie. wystąpi 24 lutego w Nadziei. Będzie to koncert promujący jej debiutancką EPkę "Enuff".

Rosalie pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego R&B i hip-hopu lat 80. i 90. z zamiłowaniem do nowej elektroniki.

Pierwszy singiel artystki, wyprodukowany przez Mateusza Gudela „This Thing Called Love” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, szybko przekraczając liczbę 20 000 wyświetleń na YouTube. Kolejne utwory (gościnne „Watching You” z Mentalcutem i solowe „Do It Right” i „123”) również zaowocowały dużym zainteresowaniem ze strony mediów muzycznych i pierwszymi występami na żywo. Dziś Rosalie. ma na koncie koncerty m.in. na Open'er Festival, konferencji Spring Breaki Loftas Fest w Wilnie.

25 listopada w sieci pojawiło się jej debiutanckie wydawnictwo pt. „Enuff”. Za produkcję pięciu premierowych kawałków odpowiadają MIN t, Lux Familiar, Paszczak/Essex, Mateusz Gudel (Małe Miasta) i Mentalcut. Dwa numery w języku polskim powstały przy współpracy z Michałem Wiraszko z Much. Krążek spotkał się z optymistycznym przyjęciem słuchaczy oraz krytyków. 

Afterparty:

  • Kosma
  • Neen

wideo


zdjęcia

Rosalie.
Rosalie.

czytaj także

REKLAMA