REKLAMA

Sorry Boys w Muzie

08.04.2018, godz: 20.00

Centrum Kultury „Muza”

LubinArmii Krajowej 1

wykonawcy

Sorry Boys

Sorry Boys wystąpi 8 kwietnia w CK Muza w Lublinie. Będzie to koncert w ramach trasy "Amor Tour".

Amor Tour to druga seria koncertów promujących nominowany do Fryderyka album “ROMA”, zawierający przebojowe “Wracam”, “Zwyczajne Cuda”, poruszające “Miasto Chopina”, a także najnowszy singiel "Apollo".

Na Amor Tour zespół zapowiada otwartą formę koncertów i niespodzianki. Obok studyjnych aranżacji piosenek ze wszystkich albumów grupy, na koncertach pojawią się wersje akustyczne oraz premierowe utwory. Od grudnia 2017 do kwietnia 2018 Sorry Boys odwiedzą kilkanaście sal koncertowych w Polsce.

 

 

wideo


zdjęcia

'Roma' jest trzecim studyjnym krążkiem  Sorry Boys. Płyta napisana w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów. Nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom. Na płycie pojawiają się zaskakujące inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych - od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel. 
Trasa promocyjna doskonale recenzowanego albumu obejmuje 20 miast w Polsce. To największa trasa koncertowa w historii zespołu. Dotychczasowe brzmienie grupy podczas występów na żywo wzbogacane jest o nowe, bardziej akustyczne instrumentarium. Obok piosenek z najnowszego albumu była okazja posłuchać  także najbardziej znanych utworów z poprzednich płyt.
Sorry Boys
REKLAMA