REKLAMA

Daria Zawiałow w Klubie Wytwórnia

19.10.2017, godz: 20.00

Klub Wytwórnia

ŁódźŁąkowa 29
bilety od 49 zł

wykonawcy

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow wystąpi 19 października w łódzkim Klubie Wytwórnia.

Pierwsza klubowa trasa Darii promująca jej album „A Kysz!". Podczas ostatnich koncertów Daria udowodniła, że jej występy to przede wszystkim rockowa energia, duża charyzma i świetny kontakt z publicznością. 

Daria Zawiałow to skromna, młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Jest pod tym względem konsekwentna i niezależna. 

W marcu 2017 roku ukazał się debiutancki album Darii pt. „A Kysz!”. Utrzymany jest w stylistykach indie popu i rocka, które od zawsze są jej bliskie. Nad materiałem pracowała z najlepszym przyjacielem Michałem KuShem. Ważną rolę w procesie powstawania albumu odegrał też Piotrek Rubik, na co dzień m.in. gitarzysta formacji Lemon, nie tylko wykonawca partii gitarowych, lecz także współkompozytor i kompozytor dwóch utworów.

Spore wrażenie robią śmiałe, ambitne, pełne poetyckich wersów teksty Darii. W połączeniu z porywającymi interpretacjami wokalnymi są intrygującą zapowiedzią nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej. 

wideo


zdjęcia

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow

zobacz także

REKLAMA