REKLAMA

Voo Voo w Klubie Wytwórnia

30.03.2017, godz: 20.00

Klub Wytwórnia

ŁódźŁąkowa 29
bilety od 50 zł

wykonawcy

Voo Voo

Voo Voo wystąpi 30 marca w łódzkim Klubie Wytwórnia.

Zespół Voo Voo powstał w 1985 r. Jego twórczość opiera się głównie na gatunkach rock i folk, jednak zespół znany jest z tego, że gra muzykę zróżnicowaną, w którą wkradają się również drum&bass czy nu jazz. Grupa współpracowała m.in. z Urszulą Dudziak, DJ MAD, Anną Marią Jopek i Fiszem, a ich początkowe mroczne i surrealistyczne brzmienia nabierały z czasem dynamiki i żywiołowości, graniczących z transem.

Zespół niedawno otrzymał złotą płytę za album Dobry Wieczór!, a już z początkiem 2017 ruszają w trasę z nowym krążkiem . Każdy, kto choć raz był na koncercie Voo Voo wie, że duszę ich utworów w pełni można poznać tylko wtedy, gdy grają je na żywo – o czym świadczą wypełnione po brzegi sale koncertowe i tłumy pod sceną.

Po ponad 30 latach działalności, 25 płytach i tysiącach koncertów doczekaliśmy się biografii zespołu w wydaniu książkowym, dostępnej w księgarniach od 14 grudnia 2016 roku, opisując historię Voo Voo oraz jego intuicję i miłość do muzyki. Spisania obszernego wywiadu z zespołem podjął się nikt inny, jak Piotr Metz

wideo


zdjęcia

Voo Voo
Voo Voo
Voo Voo Olsztyn Green Festival

czytaj także

REKLAMA