REKLAMA

DOTYK SŁOŃCA 2018. Wystawa fotografii Tomasza Okoniewskiego w Wieży Farnej

29.0427.05.2018

Wieża Farna - Muzeum Rzemiosła

KrosnoJózefa Piłsudskiego 5
bilety od 6 zł

Sezon turystyczny w Krośnie właśnie się rozpoczyna, wraz z nim jak co roku otwarta będzie Wieża Farna, a w niej wystawy prac lokalnych artystów. Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza na pierwszą w tym sezonie wystawę w wieży: Dotyk słońca 2018 - fotografia Tomasza Okoniewskiego.

Autorem zdjęć prezentowanych na wystawie jest Tomasz Okoniewski, z wykształcenia historyk, dziennikarz, a z zamiłowania wielki pasjonat i promotor fotografii. Sztuką obrazu interesuje się już od wielu lat, natomiast swoje hobby traktuje poważniej od 2007 roku. Od tego czasu zaczął publikować prace dla szerszej grupy osób, brać udział w konkursach, wystawach i wielu fotograficznych projektach. Ulubiona tematyka ujęta w kadrach to krajobraz najbliższej okolicy oraz reportaż życia codziennego.

Jego zdaniem fotografowanie pejzażu uczy patrzeć na świat w odmienny sposób, dostrzegać rzeczy wcześniej niedostrzegane. Poza tym pozwala dzielić się swoją pasją i obserwacjami z szerokim gronem odbiorców. Malowanie widoków porannym światłem to jedno, lecz najważniejszym tematem pozostanie u niego człowiek i jego emocje.

Tomasz Okoniewski posiada tytuły artystyczne: EFIAP - Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej, AFRP - Artysta Fotografik Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, AFF - Artysta Fotoferii, Master of Light ** (cMoL**) - Kanada, MIVAF - Master Indian Visual Arts Foundation - tytuł Indyjskiej Fundacji Sztuk Wizualnych. Jest członkiem Fotoklubu RCKP Krosno, członkiem honorowym Fotoferia Club (członek ILFIAP) oraz jednym z organizatorów internetowej grupy FotoKrosno.

REKLAMA