REKLAMA

Miejskie Granie: Kortez

08.07.2017, godz: 20.00

Samo Ż / Tytano

KrakówDolnych Młynów 10
WSTĘP WOLNY

wykonawcy

Kortez

Kortez wystąpi 8 lipca w ramach Miejskiego Grania.

Kortez to kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza Epka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”.

Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. 24 września 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta “Bumerang”, która jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej sprzedających się i przyjętych płyt w ostatnich latach.

Jesienią tego roku Kortez wyruszy w trasę koncertową zapowiadającą jego drugą płytę. Będzie można spotkać się z nim w około trzydziestu miastach, do których przyjedzie z towarzyszeniem kilkuosobowego zespołu.

Zapowiedzią jesiennej trasy jest najnowszy utwór „To mój dom”, któremu towarzyszy specjalny obraz zrealizowany przez ekipę Jazzboy.

wideo


zdjęcia

Kortez
Kortez
REKLAMA