REKLAMA

Bruno Mars w Tauron Arena Kraków

27.05.2017, godz: 18.00

Tauron Arena Kraków

KrakówLema 7
bilety od 199 zł

wykonawcy

Bruno Mars

Bruno Mars wystąpi 27 maja w Tauron Arena Kraków.

Zdobywca Nagrody Grammy Bruno Mars wyrusza w światową trasę koncertową. 27 maja 2017 r. artysta wystąpi w Tauron Arenie Kraków.

Trasa rozpocznie się 28 marca w Antwerpii w Belgii i do końca 2017 roku obejmie 85 koncertów na dwóch kontynentach.

Wokalista będzie promować nowy album wydany przez wytwórnię AtlanticRecords, którego premiera odbyła się 18 listopada.

Bruno Mars- wielokrotny zdobywca nagrody Grammy i dwudziestokrotnie nominowanej do tejże nagrody Bruno Mars sprzedał ponad 170 milionów singlii i ponad 26 milionów albumów na całym świecie, stając sie tym samym jednym z najlepiej sprzedajacych się artystów wszechczasów. Ceniony przez krytyków piosenkarz, twórca tekstów, producent, reżyser i muzyk, który nie tak dawno temu zdominował listy przebojów z hitem “Uptown Funk”

 Mars wystąpił również w przerwie Super Bowl lutym tego roku u boku Beyoncé i Coldplay. Pierwszy występ Bruno Marsa w 2014 roku stał się drugą najchętniej oglądaną przerwą w historii Super Bowl, osiągając rekordową widownię 115,3 mln osób, będąc jednoczesnie najmłodszym artystą, ktory stał się headlinerem Super Bowl. Według Billboardu, Mars zdobył pięć swoich pierwszych miejsc na “Hot 100” szybciej niż jakikolwiek piosenkach od czasów Elvisa Presleya. Jako piosenkarz, twórca tekstów i producent Bruno Mars osiągnął już imponujący katalog 35 singli znajdujących się na liście “Hot 100”. 

wideo


zdjęcia

Bruno Mars
Bruno Mars

zobacz także

REKLAMA