REKLAMA

Aerosmith w Tauron Arena Kraków

02.06.2017, godz: 18.00

Tauron Arena Kraków

KrakówLema 7
bilety od 249 zł

wykonawcy

Aerosmith

Aerosmith wystąpi 2 czerwca na Tauron Arena Kraków.

Aerosmith to najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki – ogłosił dziś gigantyczną, europejską trasę w jaką wyruszą w 2017 roku. Prosto z niezwykle udanych koncertów w Ameryce Południowej, Aerosmith ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith, którą zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom: “Aero-Vederci Baby!”.

Od ponad 45 lat Aerosmith inspirują rock&rollowe zespoły. Stali się jedną z najbardziej wpływowych i uwielbianych grup na całym świecie dzięki ich publicznym wystąpieniom, niezapomnianym piosenkom i wspaniałym koncertom.
Wyróżnieni przez Rock & Roll Hall Of Fame, sprzedali ponad 100 milionów albumów, zdobyli niezliczoną ilość nagród (w tym cztery nagrody Grammy, osiem American Music Awards, sześć Billboard Awards i dwanaście MTV Awards). Aerosmith są uwielbiani na całym świecie. Przez ostatnie 45 lat członkowie Aerosmith – Steven Tyler, Joe Perry, Joey Kramer, Tom Hamilton i Brad Whitford – zdobyli oszałamiającą ilość 95 złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów od RIAA za albumy, single i teledyski (najlepszy wynik jaki kiedykolwiek osiągnął zespół z USA).

wideo


zdjęcia

Aerosmith
Koncert Aerosmith na Impact Festival w Łodzi
Koncert Aerosmith na Impact Festival w Łodzi

czytaj także

REKLAMA