REKLAMA

Impact Festival 2017. Dzień 2

17.06.2017, godz: 20.00

Tauron Arena Kraków

KrakówLema 7
bilety od 249 zł

wykonawcy

System Of A Down
Royal Republic
Red Sun Rising


17 czerwca, TAURON Arena Kraków:
System of a Down, Royal Republic, 

 

Po roku przerwy Impact Festival powraca w wielkim stylu. Cztery edycje Impact Festival odwiedziły Warszawę i Łódź. Teraz przyszła pora na południe Polski. 5 edycja festiwalu odbędzie się w Tauron Arenie Kraków.

Wystąpią:

  • System Of A Down

System Of A Down powstał w połowie lat 90-tych w Południowej Kalifornii. Aerials, Toxicity, A.T.W.A., Chop Suey!, B.Y.O.B. - to tylko kilka z największych hitów grupy, za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance. Grupa ma na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych. Debiutancki, zatytułowany po prostu System Of A Down, światło dziennie ujrzał w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków - w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się Toxicity i Steal This Album. Ostatnie propozycje grupy to Mezmerize i Hypnotize – obie z 2005 roku.

  • Linkin Park

Pochodząca z południowej Kalifornii grupa wdarła się na scenę w 2000 roku z ich pierwszym albumem Hybrid Theory, który okazał się być najlepiej sprzedającym się debiutem w 21 wieku (sprzedaż przekroczyła 19 milionów kopii na świecie). W okresie od 2000 roku, kiedy Linkin Park zadebiutowali na liście Billboard 200 – żaden inny artysta nie miał więcej singli w top 10 Alternative chart i żaden inny artysta nie miał więcej albumów pod rząd na pierwszym miejscu w tym stuleciu.
Linkin Park aktualnie pracują nad nowym, siódmym albumem, który ukaże się nakładem Warner Brothers Records. 

wideo


zdjęcia

System Of A Down w Atlas Arenie
Linkin Park w Rybniku
Linkin Park w Rybniku

czytaj także

REKLAMA