REKLAMA

Deep Purple w Spodku

24.05.2017, godz: 00.00

Spodek

KatowiceAl. Wojciecha Korfantego 35
bilety od 200 zł

wykonawcy

Deep Purple

Deep Purple wystąpi 24 maja w Spodkach w Katowicach.

Legenda rocka, zespół Deep Purple, przyjedzie do Polski w maju 2017, żeby zaprezentować publiczności materiał z nowego krążka "inFinite" i ... powiedzieć 'do widzenia'.

Trasą "The Long Goodbye Tour" muzycy żegnają się ze sceną, więc będziemy ich w Polsce podziwiać ostatni już raz. Deep Purple wielokrotnie odwiedzali Polskę, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatnie występy z pewnością będą wielkim i wzruszającym wydarzeniem.

Ceny biletów

  • Płyta 200,00
  • Kategoria I (GC) 350,00
  • Kategoria II 295,00
  • Kategoria III  215,00
  • Kategoria IV  180,00

Zespół który został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, ich albumy "In Rock", "Machine Head" i "Made In Japan" sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, a płyty na całym świecie osiągały status najlepiej sprzedających się. Utwór "Smoke On The Water" osiągnął status mega hitu. Deep Purple to żyjąca legenda, inspiracja dla wielu muzyków, zespół kultowy! Miliony sprzedanych płyt i set listy, na których prawie każdy kawałek można określić mianem 'klasyka', to najlepsze dowody na to, że Deep Purple są klasą samą w sobie i posiadają niegasnący potencjał.

Nowy album "inFinite" ukaże się na początku 2017 roku, a pierwszy singiel trafi do radia 20 stycznia.

wideo


REKLAMA