REKLAMA

Metal Hammer Festival 2017

21.07.2017, godz: 16.00

Spodek

KatowiceAl. Wojciecha Korfantego 35
bilety od 170 zł

wykonawcy

Marilyn Manson

Metal Hammer Festival 2017 odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku. Wystąpi między innymi Marilyn Manson.

Metal Mind Productions informuje, że powraca Metal Hammer Festival. Najnowsza edycja odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku, headlinerem festiwalu będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson.

Jeden z największych showmanów XXI wieku, muzyk, który od lat znajduje się w centrum zainteresowania mediów i fanów. Artysta, który plasuje się poza wszelkimi klasyfikacjami i umyka wszelkim stereotypom. Twórca charyzmatyczny i kontrowersyjny, perfekcjonista, którego koncert to nie tylko doskonałe kompozycje, ale i dopracowany w każdym calu spektakl na najwyższym poziomie, zaskakujący wręcz szokujący. Marilyn Manson pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu,"Say10", który ukaże się 14 lutego przyszłego roku.

W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - ZEAL & ARDOR , a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość - PARADISE LOST. Do tego zacnego grona dołączył również projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie Bruun - MYRKUR . Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz ARRM


Plan dnia: 
14.30 – otwarcie bram 
16.00 – ARRM 
16.50 – PERCIVAL SCHUTTENBACH 
17.45 – ZEAL & ARDOR 
18.55 – MYRKUR 
20.05 – PARADISE LOST 
21.35 – MARILYN MANSON 

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest. 

zobacz także

REKLAMA