REKLAMA

The Illusionists Tour 2019

22.03.2019, godz: 20.00

Ergo Arena Gdańsk

GdańskPlac Dwóch Miast 1

Po serii przedstawień na Broadwayu, londyńskim West Endzie i w Azji

Iluzjoniści: PROSTO Z BROADWAYU
zapowiadają swoje europejskie tournee na rok 2019!

Po występach w Nowym Jorku, Londynie i Azji, które pobiły rekordy popularności, producenci spektaklu Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu zapowiedzieli dziś swoje najnowsze europejskie tournee. Z końcem sezonu 2017/2018 Iluzjoniści ustanowili rekord przychodu z biletów w ciągu tygodnia w teatrach Marquis i Neil Simon (Broadway), Shaftesbury (West End), w Operze w Sydney (Australia), w Arts Centre w Melbourne (Australia) oraz w Auditorio Nacional (Meksyk).

Po tym, jak przedstawienie stało się przebojem kasowym na całym świecie Iluzjoniści, najlepiej sprzedający się spektakl tego rodzaju w historii Broadwayu zawita do ERGO ARENY. Na przedstawienia zapraszamy od piątku do niedzieli, 22-24 marca 2019 r.

W tym wspaniałym show biorą udział niezwykle utalentowani iluzjoniści, należący do światowej czołówki: Luis De Matos (Mistrz Magii), James More (Mistrz Oszustwa), Enzo (Niezapomniany), Andrew Basso (Mistrz Ucieczek), Yu Ho-Jin (Manipulator), Kevin James (Wynalazca) oraz Sos i Victoria (Mistrzowie Przeobrażeń).

Wszystkich ich oklaskiwały miliony widzów na całym świecie. W trakcie przedstawienia wspólnie pokazują oni swe popisowe sztuczki na scenie. Publiczność ma okazję obejrzeć m.in. iluzje, lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie. Spektakl Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu czaruje widzów w każdym wieku, absolutnie niesamowitą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

"Houdini razy siedem..."
The Wrap (USA)

"Już pierwszych pięć minut spektaklu jest wartych ceny biletu."
Blackpool Gazette (Wielka Brytania)

"Doświadczycie niemożliwego. Iluzjoniści w pełni stają na wysokości zadania."
Nottingham Post (Wielka Brytania)

Widzowie:

"Nie uwierzysz własnym oczom! Iluzjoniści są wspaniali! Gdy tylko spektakl się skończył, nasza rodzina chciała kupić bilety, by znowu go zobaczyć. I znowu, i znowu. I znowu! Całe przedstawienie urzekło nas i zachwyciło!"

"Zdecydowanie polecam ten show widzom w każdym wieku. Ma w sobie wszystko - humor, zwroty akcji, niesamowitą magię."
(Capealoha)

zobacz także

REKLAMA