REKLAMA

Noc Świętojańska 2016

24.06.2016, godz: 18.00

Plac Zebrań Ludowych

Gdańsk3 Maja
bilety od 5 zł

wykonawcy

Marek Piekarczyk
Rezerwat
Milczenie Owiec
Kombii

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą jest Noc Świętojańska!

24 czerwca Prezydenta Miasta Gdańska i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zapraszają na Plec Zebrań Ludowych w Gdańsku na koncert z okazji Nocy Świętojańskiej.

Najkrótszą noc w roku świętujemy już od godz. 18. Wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic zapraszamy na niesamowity start koncertów plenerowych w Gdańsku. Dzięki temu, iż tego wieczoru, artyści „zabiorą” nas w zróżnicowaną przestrzeń swej muzycznej twórczości, mamy nadzieję trafić w gusta szerokiego grona odbiorców. Tego dnia planujemy zorganizowanie koncertu plenerowego z cyklu „Kombi i Przyjaciele”, który ma w zamyśle świętowanie 40- lecia zespołu. Początek tego roku Kombi rozpoczyna z naprawdę mocnym akcentem.

Jako Przyjaciele jubileuszowego zespołu wystąpią: zespół Milczenie Owiec, trójmiejski rockowy zespół muzyczny stworzony przez piątkę ludzi, których połączyła wspólna rockowa pasja. Zespół tworzą muzycy, którzy w swych wcześniejszych projektach nigdy nie stronili od mocnych brzmień. Jako kolejny wystąpi zespół Rezerwat – Polska grupa rockowa, założona w 1982 roku, zadebiutowali na Festiwalu Rockowisko. Tuż przed gwiazdą wieczoru wystąpi Marek Piekarczyk – wokalista, który występuje na scenie od 1969 roku. Od trzech lat występuje w TVP 2 „The Voice of Poland” jako jeden z trenerów.

REKLAMA