REKLAMA

Mela Koteluk. Trasa Zmienne tętno

Trasa koncertowa
12.1112.12.2016

W dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. "Zmienne tętno" jest klamrą zamykającą "Migracje".

Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie "Migracje" skitu. "Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań” – mówi Mela Koteluk. – "Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach".

Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. Mela: "Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów".

wideo


REKLAMA