Ten Typ Mes i Iza Lach nagrywają razem. Posłuchaj utworu "Nieiskotne"

ro 12-08-2016

Zamiast oglądać się na innych, sami tworzą muzyczne trendy. Dzięki temu są mocnym punktem tegorocznej Trasy Męskie Granie 2016. Ten Typ Mes otwarcie mówi o tym, że ceni talent Izy Lach. Wspólnie nagrali utwór ,,Nieiskotne?.

Wieść o ich współpracy rozniosła się szybko i z entuzjazmem została przyjęta w muzycznym środowisku. Iza Lach wróciła do śpiewania po polsku, a Ten Typ Mes szykuje się do wydania swojej dziesiątej płyty zatytułowanej ,,Ała”. Ich wspólny utwór „Nieiskotne” to pierwszy singel promujący wydawnictwo. Premiera albumu jest zaplanowana na listopad. Klip powstał w słonecznej Kalifornii, w górach i na pustyni niedaleko Los Angeles. 

Iza zachwyca na Męskim Graniu

Iza Lach podąża własną muzyczną ścieżką. Osiągnęła już niewyobrażalne sukcesy na arenie międzynarodowej. Tworzy niebanalne brzmienia, a do muzyki podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Iza nieustannie pracuje nad swoim brzmieniem, nie utożsamia się z jednym gatunkiem muzycznym. Wydaje się być artystką maksymalnie skupioną na swojej twórczości i procesie tworzenia dźwięków. Właśnie ta gotowość do podejmowania wyzwań stanowi tajemnicę jej sukcesu.

Podczas Męskiego Grania Iza Lach przygotowała zupełnie nowy projekt-eksperyment. Artystka przybiera postać mężczyzny i nawet jako Don Giovanni nie traci swojego uroku. Iza Lach wystąpi jeszcze 13 sierpnia w Krakowie oraz podczas finalnego koncertu w Żywcu.

Mes, najbardziej rozśpiewany raper

Ten Typ Mes stawia na bezpośredniość i niezależność. Jest współzałożycielem wytwórni Alkopoligamia.com, w której wydaje swoją muzykę. Od 2015 roku koncertuje z live bandem, tworząc prawdziwe muzyczne widowiska, gromadzące pod scenami tłumy fanów. Śmiało zmienia swój wizerunek sceniczny, boi się nudy. Odważnie eksperymentuje też ze swoim brzmieniem, poszerzając horyzonty. Zapowiada, że nowy album ,,Ała" będzie nieco inny od poprzednich wydawnictw. 

Na Trasie Męskie Granie 2016 Mes wystąpi 20 sierpnia w Warszawie w Projekcie Albo Inaczej. Nie zabraknie go również podczas finalnego koncertu w Żywcu, gdzie zobaczymy go w gościnnym występie z duetem Xxanaxx.

Singiel ,,Wataha"

Tegoroczną trasę Męskie Granie 2016 promuje singiel ,,Wataha” w wykonaniu Dawida Podsiadły, O.S.T.R i Organka.

 

czytaj także

zobacz także