Męskie Granie 2016. Premierowy koncert w warszawskich Łazienkach

dk 14-06-2016

14 czerwca w Amfiteatrze w Łazienkach Królewskich w Warszawie po raz siódmy zagra Męskie Granie. Koncertowi premeirowemu będzie towarzyszyła premiera singla "Wataha", który promuje trasę Męskie Granie.

Męskie Granie 2016 rusza w lipcu i będzie grało przez całe lato, w całej Polsce. Ale już 14 czerwca odbędzie się premierowy koncert. I to w wyjątkowym miejscu, bo w  Amfiteatrze w Łazienkach Królewskich w Warszawie. 

Będzie to jednocześnie początek trasy koncertowej Męskie Granie 2016. Po raz pierwszy na scenie stanie razem nowy skład Męskie Granie Orkiestra. Jej członkowie to w tym roku: Organek, O.S.T.R. i Dawid Podsiadło.

Warszawskie Łazienki jeszcze nigdy nie były na trasie Męskiego Grania. Ale to nie jedyny debiut tego wieczora. Premierę będzie miał podczas koncertu inauguracyjnego singiel "Wataha", który promuje siódmą edycję trasy Męskie Granie 2016. 

Zanim jednak usłyszycie "Watahę", na scenie zagości The Stubs, zespół z Warszawy, który o swojej muzyce mówi "niskobudżetowy rock'n'roll". 

 

powiązane wydarzenia

czytaj także

zobacz także