REKLAMA

Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

dramat, thriller
Reż. Jan Komasa
Polska | 130 min
Premiera: 06.03.2020
KINO ŚWIAT SP. Z O.O.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców.

Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity.

Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

obsada

Maciej Musiałowski
Tomek Giemza
Vanessa Aleksander
Gabi Krasucka
Danuta Stenka
Zofia Krasucka
Jacek Koman
Robert Krasucki
Agata Kulesza
Beata Santorska
Maciej Stuhr
Paweł Rudnicki
Adam Gradowski
Stefan Guzkowski
Piotr Biedroń
Kamil

wideo


zdjęcia

REKLAMA