REKLAMA

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Red Shoes and the Seven Dwarfs

animowany, familijny
Reż. Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang, Young Sik Uhm
Korea Południowa | 92 min
Premiera: 10.01.2020
KINO ŚWIAT SP. Z O.O.

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków.

Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa.

Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

obsada

Chloë Grace Moretz
Śnieżk
Sam Claflin
Merlin
Gina Gershon
Regina
Patrick Warburton
Magiczne lustro
Jim Rash
Książę Przeciętny
Simon Kassianides
Arthur
Frederik Hamel
Jack
Nolan North
Hans / Strażnicy bliźniacy / Biały król

zobacz także

REKLAMA