REKLAMA

Upiorne opowieści po zmroku

Scary Stories to Tell in the Dark

horror
Reż. André Øvredal
USA | 111 min
Premiera: 16.08.2019
KINO ŚWIAT SP. Z O.O.

Jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku! Wizjonerskie dzieło wyobraźni laureata Oscara Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”. Za kamerą wyprodukowanych i napisanych przez niego „Upiornych opowieści po zmroku” stanął André Øvredal, reżyser mrożących krew w żyłach horrorów „Autopsja Jane Doe” i „Łowca trolli”.

W obsadzie zobaczymy aktorów znanych z: „Breaking Bad”, „Igrzysk śmierci” i „Orange Is the New Black”. „Upiorne opowieści po zmroku” to ekranizacja kultowych opowiadań grozy, łącząca klimat „Stranger Things”, przewrotność dzieł Stephena Kinga i motywy rodem z najkrwawszych miejskich legend. Idealny film dla widzów o mocnych nerwach!

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze.

Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia, uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

obsada

Zoe Colletti
Stella Nicholls
Michael Garza
Ramón Morales
Gabriel Rush
Auggie Hilderbrandt
Austin Abrams
Tommy Milner
Dean Norris
Deputy Roy Nicholls
Gil Bellows
Oficer Turner
Lorraine Toussaint
Lou Lou
Austin Zajur
Chuck Steinberg

wideo


zdjęcia

Upiorne opowieści po zmroku
Upiorne opowieści po zmroku
REKLAMA