REKLAMA

Ciemno, prawie noc

Ciemno, prawie noc

kryminał, thriller
Reż. Borys Lankosz
Polska | 114 min
Premiera: 22.03.2019
KINO ŚWIAT SP. Z O.O.

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu.

Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra.

Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

obsada

Marcin Dorociński
Magdalena Cielecka
Agata Buzek
Roma Gąsiorowska
Piotr Frączewski
Jerzy Trela
Dawid Ogrodnik
Dorota Kolak

wideo


zdjęcia

Magdalena Cielecka i Marcin Dorociński w filmie 'Ciemno, prawie noc'
Magdalena Cielecka z Marcinem Dorocińskim w filmie 'Ciemno, prawie noc'

zobacz także

REKLAMA