REKLAMA

Mia i biały lew

Mia et le lion blanc

familijny, przygodowy
Reż. Gilles de Maistre
Francja | 98 min
Premiera: 01.02.2019
KINO ŚWIAT SP. Z O.O.

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie.

Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić.

Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

obsada

Daniah De Villiers
Mélanie Laurent
Langley Kirkwood
Ryan Mac Lennan
Lionel Newton
Lillian Dube
Brandon Auret

wideo


zdjęcia

Mia i Biały Lew - jedna z naszych propozycji , jeżeli zadajesz sobie pytanie: co robić z dziećmi, kiedy trzeba zostać w domu z powodu koronawirusa
Mia i Biały Lew
REKLAMA