REKLAMA

Hotel Transylwania 3

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

animowany, familijny
Reż. Genndy Tartakovsky
USA | 97 min
Premiera: 12.10.2018
United International Pictures Sp z o.o.

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

W anglojęzycznej wersji filmu usłyszymy supergwiazdy Hollywood: Adama Sandlera, Selenę Gomez, Kevina Jamesa, Fran Drescher, Davida Spade’a oraz Mela Brooksa.

Dwie poprzednie części komedii stały się fenomenem współczesnej popkultury; występujące w nich postacie zawładnęły masową wyobraźnią i stały się jednymi z najbardziej lubianych przez dzieci (i dorosłych) na całym świecie. 

obsada

Adam Sandler
Dracula (głos)
Selena Gomez
Mavis (głos)
Andy Samberg
Johnny (głos)
Steve Buscemi
Wayne (głos)
Kevin James
Frank (głos)
David Spade
Griffin (głos)

wideo


zdjęcia

'Hotel Transylwania 3'
'Hotel Transylwania 3'
'Hotel Transylwania 3'
'Hotel Transylwania 3'
'Hotel Transylwania 3'
'Hotel Transylwania 3'
'Hotel Transylwania 3'

zobacz także

REKLAMA