REKLAMA

Zawsze jest czas na miłość

Hampstead

Reż. Joel Hopkins
Wielka Brytania | 102 min
Premiera: 11.08.2017
Kino Świat

Miłość potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie – niezależnie od wieku, pojemności portfela i tego „co ludzie powiedzą”. Muza Woody’ego Allena oraz zdobywczyni Oscara i dwóch Złotych Globów – DIANE KEATON („Annie Hall”, „Manhattan”) oraz trzykrotnie nominowany do Złotego Globu weteran największych superprodukcji Hollywood – BRENDAN GLEESON („Paddington 2”, „Harry Potter”) w chwytającej za serce i podnoszącej na duchu niezwykłej historii, która wydarzyła się naprawdę!

Emily Walters (Keaton) jest amerykańską wdową mieszkającą w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Kobieta nie może jednak znaleźć sobie miejsca w życiu. Nie ma głowy do takich „drobnostek” jak własne mieszkanie, finanse czy przyszłość własnego syna. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela osobliwej chatki znajdującej się na obrzeżach miasta (Gleeson). Między nimi rodzi się wyjątkowa więź, która przeczy wszystkim konwenansom. Wkrótce mężczyzna staje się celem nieuczciwych przedsiębiorców, którzy chcą go wysiedlić.

Emily zrobi wszystko, aby mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez grono dotychczasowych znajomych. Mężczyzna okazuje się być wrażliwym romantykiem, a nietypowa relacja z każdym dniem przeradza się w „coś więcej”. Niespodziewany romans wypełnia lukę w życiu obojga.Czas trwania:

obsada

Diane Keaton
Emily Walters
Brendan Gleeson
Donald Horner
Lesley Manville
Fiona
Jason Watkins
James Smythe
James Norton
Philip

wideo


zdjęcia

Zawsze jest czas na miłość
Zawsze jest czas na miłość
Zawsze jest czas na miłość
Zawsze jest czas na miłość
kadry z filmu 'Zawsze jest czas na miłość'

zobacz także

REKLAMA