REKLAMA

Lolo

Lolo

komedia
Reż. Julie Delpy
Francja | 99 min
Premiera: 17.06.2016

Neurotyczna Violette pracuje w przemyśle modowym – jej nowatorskie pomysły ceni sam Karl Lagerfeld. Nie radzi sobie tylko w jednej sferze życia; jak wyznaje swojej przyjaciółce Ariane, desperacko potrzebuje mężczyzny. Jakiegokolwiek i najlepiej od zaraz.

Pada na Jeana-René – miłego, ale niezbyt wyrafinowanego programistę komputerowego, na którego w innych okolicznościach nawet nie zwróciłaby uwagi. Choć Violette liczy tylko na przygodny seks, Jean-René okazuje się prawdziwym odkryciem. Ku zaskoczeniu obu stron ich związek staje się coraz poważniejszy. Jest jednak ktoś, kto nie wydaje się zachwycony takim obrotem sprawy.

Choć w jednej ze swoich książek Harlan Coben twierdził, że dzieci są błogosławieństwem, po obejrzeniu „Lolo” pewnie zmieniłby zdanie. Na widok wyczynów granego przez Vincenta Lacoste’a 19-latka z pogardliwie wydętymi ustami nawet Edyp poczułby się nieswojo. W swoim szóstym filmie Julie Delpy porzuca dobrze ułożone komedie dla intelektualistów na rzecz szalonej farsy, jednocześnie pokazując, jak mogłaby wyglądać francuska wersja „Seksu w wielkim mieście”. Panowie, prosimy zatkać uszy. To dla Waszego dobra.

obsada

Julie Delpy
Dany Boon
Vincent Lacoste
Karin Viard

wideo


zdjęcia

Lolo Kino Swiat
Lolo Kino Swiat
Lolo Kino Swiat

zobacz także

REKLAMA