REKLAMA

FEST Festival 2019

23.0824.08.2019

Park Śląski

ChorzówRóżana 2
bilety od 129 zł

W sierpniu tego roku na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, który liczy ponad 535 hek-tarów odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Fest Festival. Powstanie tam prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu. Pierwszymi ogłoszonymi przez organizatorów gwiazdami festiwalu są Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic pres. Dima (LIVE).

Wu-Tang Clan to legendarna hip-hopowa grupa z USA, która w 2018 roku obchodziła 25-lecie wydania swojego debiutanckiego albumu „Wu-Tang (36 Chambers)”, określanego jako jedna z najważniejszych i najlepszych produkcji w historii rapu.

Program Fest-u to gratka dla wszystkich fanów festiwalowej atmosfery. Na uczestników będzie czekać pięć różnorodnych scen, na których zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu oraz muzyki elektronicznej. W Parku Śląskim, czyli jednym z największych miejskich parków w Europie, powstanie pełna infrastruktura festiwalowa, w tym między innymi ogromne pole namiotowe wraz ze wszystkimi najważniejszymi udogodnieniami. Obok muzycznych scen pojawią się też przestrzenie dedykowane twórczości artystyczno-warsztatowej, teatralej i wizualnej, oraz atrakcje sportowe. Podczas Fest Festivalu obecni będą też przedstawiciele agencji pozarządowych oraz ważnych projektów społecznych.

Dotychczas ogłoszeni artyści:
- Wu-Tang Clan
- Little Dragon
- Jaden SmithA
- Alan Walker
- Metronomy
- Rejjie Snow
- Lion Babe
- Sevdaliza
- Christian Löffler
- Lost Frequencies
- Vitaliv pres. Dima
- Sokół
- Kero Kero Bonito
- Viagra Boys
- JMSN
- Kollektiv Turmstrasse
- Catz'n'Dogz
- Camo & Krooked
- Krystyna Prońko
- Miuosh
- Piotr Zioła
- Ten Typ Mes
- Natalia Nykiel
- Rosalie
- Disclosure
- Tulia

zdjęcia

Fest Festival 2019 scena elektronika
REKLAMA