REKLAMA

Big Book Festival 2018

22.0624.06.2018

Arena Wspinaczkowa Wgórę

WarszawaMerliniego D. 2
bilety od 15 zł

Big Book Festival – Duży Festiwal Czytania. Jesteśmy innowacyjnym wydarzeniem literackim. Z nami czytanie staje się intensywnym doznaniem.

Co roku, w czerwcowy weekend, tworzymy dla Was festiwal odważnych przeżyć i idei inspirowanych tekstem. Zapraszamy zaskakujących pisarzy i myślicieli ze świata. Otwieramy się na wszystko, co nowatorskie.
Eksperymentujemy i testujemy oryginalne formy wydarzeń:
gwiazdorskie maratony czytania, sparingi literackie, prestiżowe okrągłe stoły pisarzy, tłumne rekordy czytania, spektakle multimedialne i wizyty domowe.

Co roku zmieniamy adres. Podróżujemy przez Warszawę, przeobrażamy przestrzeń. Czytaliśmy na dworcu, w fabryce, pałacu, hotelu, opuszczonej szkole i prywatnych mieszkaniach. W tym roku zmienimy Fun Park & Arenę Wspinaczkową w teren emocjonującej ekspedycji.

W 2018 roku Big Book Festival zabierze entuzjastów książek w nieodkryte rejony literatury. „EKSPEDYCJA. ZAPOMNIJ O GRANICACH!“ – tak brzmi hasło tegorocznego Big Book Festival.

W programie międzynarodowego festiwalu znajdzie się ponad 50 rozmów, happeningów, wielkich debat, wykładów, wystąpień scenicznych, a także spektakl multimedialny i stand-up literacki. Przyjadą goście z 20 państw, zaprezentują nowe książki, zjawiska i idee.

Szczegółowy program opublikujemy w maju!

REKLAMA